SOMFY GLYDEA ULTRA2 50 WF Zigbee - karnisz elektryczny bateryjny, sterowanie radiowe Zigbee. *produkt robiony na wymiar
Karnisze wykonujemy na zamówienie, na podany wymiar, z tolerancją +/- 0,5 cm.
Silnik jest już w długości szyny, za zasłoną.
Jeśli wymiary są "od ściany do ściany” to należy odjąć dla bezpieczeństwa 2-3 cm i taką długość zamówić.
Informacje ogólne
Najnowszy produkt w gamie karniszy elektrycznych Somfy.
Napęd bezprzewodowy do stosowania z karniszem Glydea. Przeznaczony do zasłon o ciężarze do 50 kg i szerokości do 12 m. Sterowanie radiowe Zigbee. Pełna dowolność wyboru miejsca montażu na końcu szyny: z lewej lub prawej strony a także możliwość określenia sposobu rozsuwania zasłony: jednostronny lub dwustronny. Elektroniczna regulacja położeń krańcowych. Możliwość wyboru prędkości napędu. Może być też uruchamiany przez pociągnięcie zasłony (funkcja Touch Motion).
Zalety produktu
- Zasilanie bateryjne (wirefree) nie wymaga okablowania
- Przeznaczony do zasłon do 50 kg i do 12 m szerokości.
- Dwa tryby pracy do wyboru Dyskretny (silent 7,5 cm/s) lub Nominalny (12,5 cm/s)
- Elektroniczna regulacja położeń krańcowych.
- Sterowanie radiowe Zigbee 3.0
- Możliwość montażu silnika pod szyną z lewej lub prawej strony, dla zasłon otwieranych na jedną lub dwie strony.
Niektóre dane techniczne:
- zasilanie bateryjne 22 VDC
- wbudowany odbiornik radiowy Zigbee
- szyna karnisza w kolorze białym
- pozycje krańcowe ustawiane są przeciążeniowo
- możliwość zaprogramowania pozycji pośredniej "MY"
- wysokość zamontowanego napędu z szyną 34 cm
- 10 ślizgaczy/żabek na 1 mb karnisza (żabki luzem, niepołączone sznurkiem, nie jest to system "WAVE")
- dopuszczalne obciążenie jednego ślizgacza 1,50 kg
- max. waga tkaniny 15 kg/mb lecz nie więcej niż 50 kg na karnisz
- funkcja *Touch Motion umożliwiająca uruchamianie napędu poprzez pociągnięcie tkaniny
- typy zsuwania: jednostronny, dwustronny (kurtyna) - należy podać w zamówieniu
- karnisz nie jest przeznaczony do montażu pod kątem (np. poddasza, skosy), wyłącznie poziomo
- gwarancja 5 lat
Kompatybilne systemy falowania zasłon (wave) za dopłatą:
Jeśli potrzebujesz karnisz z systemem WAVE (żabki połączone sznurkiem, rozstaw 6 lub 8 cm) należy kupić wybrany model karnisza o potrzebnej długości i dodatkowo wybrany system WAVE o takiej samej długości. Przykład: dla karnisza o długości w zakresie 151-200cm dobieramy także system WAVE o długości w zakresie 151-200cm. Dla każdego kupowanego karnisza osobno.
WAŻNE !!!
* odpowiednie przełączniki, piloty i inne rodzaje sterowania są sprzedawane osobno (menu: sterowania)
* max. długość karnisza możliwa do wysyłki kurierskiej wynosi:
- 240 cm dla karnisza w jednym odcinku,
- 480 cm i wtedy wysyłamy karnisz do zmontowania z 2 części za pomocą załączonego łącznika szyny
- 720 cm i wtedy wysyłamy karnisz do zmontowania z 3 części za pomocą załączonych łączników szyny
- 960 cm i wtedy wysyłamy karnisz do zmontowania z 4 części za pomocą załączonych łączników szyny
* kanisze dłuższe niż 960 cm można odebrać tylko osobiście w siedzibie naszej firmy w Warszawie
Zeskanuj aparatem telefonu poniższy kod QR lub kliknij w link aby wyświetlić film na YouTube jak złożyć szynę karnisza w całość.
https://youtu.be/4lmNYQCXQFQ

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.